سبک زندگی
موضوعات داغ

سیگار برگ های لاکچری در تهران

قیمت های نجومی سیگارهای برگ حقیقت دارد؟

اختصاصی بازرگان نیوز از سیگار برگ های لاکچری در تهران

سیگار برگ یکی از آن دست سیگارهایی است که مشتریان خاص خودش را دارد و در مغازه های لاکچری فروش سیگار و محصولات شکلات خارجی و مشتقات آن یافت می شود اما هر سیگار برگی در تهران موجود است؟

به گزارش بازرگان نیوز، سیگار برگ که اصالتی کوبایی دارد در انواع و اقسام است. اما موضوع ما ریشه سیگار برگ نیست، بلکه توزیع و فروش آن در تهران است. اگر سراغ هر دکه روزنامه فروشی ای در تهران بروید و سوال کنید که آیا یکی از روزنامه های انتشار صبح را دارد یا خیر پاسخ نه باشد اما اگر سوال کنید که سیگار برگ کاپیتان بلک دارد یا نه، یک بسته سیگار برگ روبروی پیشخوان دکه قرار می گیرد.

این به معنی در دسترس بودن راحت سیگار برگ است. اما شبکه واردات و توزیع سیگار های لاکچری و سیگار برگ چگونه عمل می کنند؟ آیا موانعی برای واردات این محصول پیش روی آنهاست یا به راحتی کانتینرهای سیگارهای لاکچری از مرزهای کشور وارد می شود و در بازار مولوی تهران عرضه می شود و در نهایت به صورت توزیع مویرگی در کل کشور پخش می شود؟ پاسخ این است که بخش عمده این محصول به صورت آسان وارد کشور می شود و توزیع می شود.

این گزارش حاکیست که قیمت های سیگار برگ هم بسیار متفاوت است و از قیمت های پایین تا قیمت های بسیار بالا موجود است.یک نخ سیگار برگ معمولی از 20 هزار تومان موجود است تا نخی 2 میلیون تومان.سیگار برگ ها در بسته های گوناگون هم ارائه می شوند. برندهای ک.یبا،کینگ ادوارد، بنتلی، دکتر مارتین، کاپیتان بلک، توسکانو، فلیس و گورکا، آوانتی و ویلیجر از جمله سیگارهای موجود در بازار هستند که قیمت های آنها از بسته ای 75 هزار تومان تا 2 میلیون تومان است.اما خبری از قیمت های نجومی سیگارهای برگ نیست.چندی پیش یکی از رسانه در گزارشی خبر از وجود سیگارهای برگ طلا می داد که تا کنون چنین سیگاری در بازار مشاهده نشده است.

اما در این میان سیگارهای تقلبی هم در بازار کم نیست.باید دقت داشت که سیگارهای برگ تقلبی که از نظر بسته بندی قابل تشخیص هستند با قیمت های بسیار پایین عرضه می شوند و برخی از این سیگارها هم تاریخ مصرف گذشته هستند.

امتیاز کاربران: 4.68 ( 3 رای)

3 دیدگاه

  1. دقیقا من یه بار یه آشغال به جای سیگار برگ لاکچری رفت تو پاچم! یک و نیم پولم رفت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا