اتاق بازرگانیصنعت و معدن

سلاح ورزی،میزبان تشکل های اقتصادی در بهترین هتل ایران

همایش تشکل های اقتصادی،راهبران توسعه برگزار شد.

همایشی به مناسبت روز ملی تشکل ها با عنوان ابتکاری “تشکل های اقتصادی،راهبران توسعه” از سوی اتاق بازرگانی ایران و به تدبیر رئیس جدید اتاق که به تازگی تکیه اش بر مسند ریاست اتاق تثبیت شده است،در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بازرگان نیوز،در این همایش چهره های مطرح بخش خصوصی،اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران و تهران،اقتصاد دانان،مدیران برتر صنایع گوناگون،روسای کانون ها و تشکل های اقتصادی،اتاق های بازرگانی مشترک،سندیکاها ،سازمان های مردم نهاد و بنیانگذاران ،مدیران برخی خیریه های کشور و مدیران مسوول جمعی از مطبوعات حامی بخش خصوصی حضور داشتند.

روز ملی تشکل ها

در این مراسم،مجری پس از آغاز از حسین سلاح ورزی برای سخنرانی دعوت کرد و سلاح ورزی در کوتاه ترین سخنرانی ای که تا به حال از سوی رئیس اتاق بازرگانی ایراد شده است در کمتر از یک دقیقه ضمن تبریک این روز از حضور تشکل ها تقدیر  و برایشان آرزوی توفیق کرد.

در ادامه چند تن از اعضای اتاق بازرگانی و فعالان بخش خصوصی نیز سخنانی کوتاه ایراد کردند.چند سال بود که همایش های مربوط به بخش خصوصی به صورت منظم برگزار نمی شد و برگزاری این همایش به عنوان اولین همایش در دوره مدیریت جدید بر اتاق ایران،نوید بخش توجه و حمایت از تشکل ها از سوی هیات رئیسه اتاق ایران در دوره جدید است.

نکته جالب دیگر این است که این همایش در هتل اسپیناس پالاس با حضور رئیس و مالک این هتل،علی اصغر امیری و مدیر اجرایی هتل حسام امیری که از فعالان به نام صنعت گردشگری کشور هستند،به شکلی شایسته و در شان بخش خصوصی برگزار شد.بدون شک میزبانی مناسب، ساده اما صمیمی همراه با احترامات،لازمه ی گرد هم آیی های فعالان بخش خصوصی و تجار است،چیزی که در همه جای دنیا به آن توجه می شود اما در ایران همواره با «شعار ساده زیستی» سر هم بندی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا