اتاق بازرگانی

ثبت ۱۱ هزار شرکت جدید هندی در اتاق بازرگانی دبی

اتاق بازرگانی دبی اعلام کرد تعداد شرکت‌های جدید هندی که در سال گذشته به عضویت اتاق ملحق شده‌اند از ۱۱۰۰۰ شرکت فراتر رفته تا تعداد کل شرکت‌های هندی ثبت شده به بیش از ۸۳۰۰۰ نفر برسد.

به گزارش بازرگان نیوز به نقل از خلیج آنلاین؛ اتاق بازرگانی دبی اعلام کرد تعداد شرکت‌های جدید هندی که در سال گذشته به عضویت اتاق ملحق شده‌اند از ۱۱۰۰۰ شرکت فراتر رفته تا تعداد کل شرکت‌های هندی ثبت شده به بیش از ۸۳۰۰۰ نفر برسد.

محمد لوثه، مدیر کل اتاق دبی گفت: افزایش تعداد شرکت‌های هندی نشان دهنده قدرت روابط اقتصادی، سرمایه گذاری و تجاری بین دو طرف و اهمیت مشارکت‌های اقتصادی در تقویت روابط دوجانبه آینده و دستیابی به اهداف توسعه است. .

لوثه تاکید کرد که اتاق‌های بازرگانی دبی مشتاق است تا سهم اعضا را در ارائه ارزش افزوده به اقتصاد محلی و حمایت از تنوع آن افزایش دهد.

وی خاطرنشان کرد: صادرات و صادرات مجدد اعضای اتاق بازرگانی دبی به هند در سال گذشته بالغ بر ۶.۱ میلیارد درهم (۱۶۶۰ میلیارد دلار) بوده که در مقایسه با ارزش ثبت شده در سال ۲۰۲۱، ۱۵.۱ درصد رشد داشته است.

وی خاطرنشان کرد: دفتر خارجی اتاق بین المللی دبی در بمبئی، نقش مهمی در توسعه روابط مشترک و جذب بیشتر استارتاپ‌ها، شرکت‌های کوچک و متوسط ​​هندی به امارات دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا